Hakkımızda

Doğadan ilham aldık

Çevreye ve Topluma Saygı

Tüketicilere hayatlarının her alanında arzuladıkları temizliği sağlıktan ödün vermeden elde edebilmeleri amacıyla, insana, doğaya saygılı ve ekonomik ürünlerin üretimini yapıyoruz.

Kurum Tanıtım Filmi

Başarılı Geçmiş, Yenilikçi Bakış Açısı..

TRUVA KOZMETİK

2015 yılından itibaren Toptan/Perakende Kozmetik Üretimi, ithalatı ve ihracatı alanında faaliyet gösteren Truva Kozmetik, 15.000 m2 entegre tesislerinde; Islak Havlu, Sıvı ve Genel Temizleyici Üretimi ve Dolumu olmak üzere 3 bölümde hizmet vermektedir.

sosyal medya:

Truva Kozmetik 2011 yılında pazarlama sektöründe 10 yıllık tecrübesi ile kurulmuştur.

Truva Kozmetik 2015 yılından itibaren kozmetik üretimi Toptan, Perakende, İthalat ve İhracat alanında hizmet vermektedir.

15.000 m2 entegre tesislerimizde ıslak havlu üretim ve dolum, sıvı üretim ve dolum, genel temizleyici üretim ve dolum olmak üzere 3 bölümde hizmet vermektedir.

Şirketimizde Kişisel Bakım ve Ev Temizlik Ürünleri üretilmektedir.

Firmamız tüm Türkiye’nin yanı sıra 4 kıtada 51 ülkede hizmet vermektedir. Ayrıca sektörün önde gelen markaları ve pazar zincirleri için özel markalı ürünler üretiyoruz.

İç ve dış pazarda Pafilya, Humber, Hugo Baby, Miiano, Mollis ve Dr. Mollis markalarımız ile ürünlerimizi müşterilerimize sunuyoruz.

Misyonumuz

Kaliteli malzemeyi tüketiciye makul fiyatlarla sunmayı hedefleyen firmamız, tüm üretim alanlarındaki müşteri taleplerini göz önünde bulundurmayı taahhüt etmektedir.

Vizyonumuz

Kişisel bakım ürünlerinin üretimi ve satışında ürün kalitesiyle kullanıcıya verdiği insan değeriyle ve satış sonrası alanında verdiği hizmeti işe yurtiçinde ve yurtdışında aranan, ülke ekonomisine dolayısıyla ülkesine katma değer katan bir marka olmak.

MARKALARIMIZ