Hakkımızda

Truva Seramik ve Kozmetik Tem. Paz. Nak. San. Tic. Ltd. Şti. 2011 yılında kuruluşundan itibaren pazarlama alanında edinmiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübe ile yatırımlarını zenginleştirerek Kozmetik Malzeme Üretimi Toptan ve Perakende Satış alanlarında, 2015 yılında Antalya’da kurmuş olduğu 3000 m2 entegre üretim tesislerinde kişisel bakım, ev temizliği ve endüstriyel kullanım ürünlerinin üretim ve pazarlanması konusunda hizmet vermeye başlamıştır.

Islak Mendil, Sıvı Sabun ve Genel Temizlik Ürünlerinin üretim, dolum ve pazarlama alanında sağlamış olduğu kalite ve uluslararası standartları yakalamasıyla, yerel pazarda kendisine yer edinmesinin yanı sıra birçok ülkeye ihracat faaliyetleri gerçekleştirmiştir.

2016 yılında yeni bir yapılanma sürecine girerek, Ulusal ve Uluslararası Pazarda yer edinmeyi hedefleyerek, üretim alanını geliştirecek yatırımlar yaparak ürün skalasını oldukça genişletmiş, bebek bakım, kişisel bakım, deterjan ve genel temizlik malzemelerinin üretim, dolum ve pazarlama faaliyetlerine başlamıştır.

Bu süreçte tüketicinin ihtiyaçlarının belirlenmesi konusunda geniş bütçeli AR-GE yatırımları yaparak, hayatlarının her alanında arzuladıkları temizliği, sağlıktan ödün vermeden elde edebilmeleri amacıyla, insana, doğaya saygılı ve ekonomik ürünlerin üretimini yapmaya başlamıştır.

Meet the team

Get to know the people behind Intact. Our creative and technical team.

Responsive designs that will fit in any website

Get started with this mind-blowing theme filled with tons of options. We design, build and support websites and apps.

Pixel perfect design

80%

Web development

70%

Illustrations

90%

Sound editing

70%

Client testimonials

We are very proud of the service we provide and stand by every product we carry. Read our testimonials from our happy customers.
''With plentiful shortcodes to ease your workflow, Ekko is meant to simplify the website building experience. One of the fastest multi-purpose themes.''
Luke Jacobs Marketing Manager
''Ekko is a fully packed practical tool of premium built and design. Thus is great for rising undefined businesses looking for a specific customers.''
Sara Grant Chief Executive

Ekko is a fully packed practical tool of premium built
and design. Let your creativity loose and start
building your website now.